Vánoce se nezadržitelně blíží, a vy nevíte opět co koupit mužskému osazenstvu? Tato otázka je vždy poněkud zapeklitá a existuje spousta lidí v našem blízkém okolí, kteří ji každoročně řeší. Máme pro vás skvělé typy na dárky pro dědečky, u kterých zohledňujeme nejen pohlaví, ale především jejich věk. Ne všichni dědečkové jsou ještě aktivní a pouštěli by se do velkých akcí. Proto nám odpadají typy na dárky jako jízda ve Ferrari, skok s padákem, bungee jumping a podobně. Pojďte se spolu s námi podívat na typy na nejen Vánoční dárky pro vašeho nebo i cizího dědečka:

Let horkovzdušným balónem

Přeci jen zde není třeba příliš fyzické zdatnosti. S babičkou si může váš dědeček udělat skvělý romantický zážitek, na který jen tak nezapomenou. Nemusíte se bát přistávání. Horkovzdušný balón již není příliš novinkou na trhu, a tak průvodci mají již léta praxe a ví, co jak dělat, tak, aby to bylo především bezpečné.

hot-air-balloon-1245927_960_720

Kvalitní nářadí

Většina dědečků jsou kutilové, jak se patří. Ve svém věku jsou pravděpodobně již nějaký ten pátek v důchodu, a tak vymýšlí, co se svým volným časem. Začnou tedy udržovat zahradu, anebo se starají o údržbu domu či bytu. Je to jedna z těch chlapských prací, které stále mohou dělat. Ať už je váš děda zelenáč a s kutilstvím právě začíná, nebo je to zběhlý kutil již nějaký ten pátek, jistě ocení nové nářadí. Nové nářadí je velmi důležité z toho důvodu, že když využívá kvalitní nástroje, tak víte, že bude mít vše rychleji hotovo a hrozí menší pravděpodobnost, že zraní sebe, nebo babičku. Hromadu kvalitního nářadí jako jsou na příklad sinusová pravítka https://www.i-nastroje.cz/Sinusova-pravitka-c11_432_2.htm najdete na eshopu, kde si jednoduše vyberete z pohodlí domova.

wrench-2619217_960_720

Návštěva pivovaru

Zážitek v podobě návštěvy pivovaru potěší nejen mužské pokolení. Jak se vyrábí pivo většina z nás ví, ale vidět to na vlastní oči je přeci jen zážitek. U návštěvy pivovaru přitom ve většině pivovarů můžete zkonzumovat kolik piva si jen přejete.