Každá narozeninová oslava si zaslouží to, aby se pořádně oslavila. Především děti mají radost z oslavy jejich narozenin, která je pro ně tolik důležitá, co se týče zábavy, dárků a počtu lidí, kteří na jejich narozeniny dorazí. Rodiče tak mají nelehký úkol, a to postarat se o všechno potřebné, co taková oslava přináší.
děti s kloboučky

Užijte si i vy služeb animátora

Někdy se počet lidí, kteří na oslavu narozenin vašeho dítěte přijdou vyšplhá na takové číslo, že pravděpodobně propadáte panice. Mnoho vašich známých má děti, a proto je důležité připravit nejen dobré jídlo a dobroty, které děti milují a postarat se o úchvatný narozeninový dort, ale myslet i na zábavu a bohatý program!
Služby animátorů můžete využít i vy.Pro děti si připraví spoustu her, disciplín a úloh, které jich dostatečně zaměstnají proto, aby se nestihli nudit. Pravděpodobně se nebudou mít čas jít ani najíst, protože vyškolení animátoři vědí, jak upoutat dětskou pozornost a „přinutit“ je k nějakým hrám. Jejich služby si můžete vyhledat na internetových stránkách a objednat si je i vy na tak důležitý den, jakým jsou narozeniny vašeho dítěte.
Jaká je práce dětského animátora, a co vše k ní potřebujete?
1.     Musí mít vztah k dětem – samozřejmě kladný!
2.     Být kreativní a samostatně postupovat.
3.     Měli by mít schopnosti organizovat různé aktivity.
4.     Dobrou fyzickou kondici.
5.     Musí mít připravené nějaké programy, kterými je zabaví.
6.     Chtít pracovat s dětmi a mít s nimi hodně trpělivosti.
Práce dětského animátora není nic lehkého, děti jsou často nezastavitelné a málo kdy mají dost a unaví se. Je proto nutné, aby měli animátoři dostatek sil, energie a odhodlání vydržet tak náročný den s tolika různými osobnostmi dětí, které dají pěkně zabrat!
hraní s balonky

Program je krokem k úspěchu

Děti se umí zabavit nějakým způsobem i sami. Ovšem pokud mají mezi sebou animátora – zábava teprve začíná. Mezi plnohodnotní program, který animátor na vaší oslavě může předvést patří například:
–       soutěžní hry(chytání rybiček, skákání v pytli, házení kroužků na kříž)
–       modelování balónků(zvířátka, meče, čepice)
–       malování a tvoření(s pastelkami, lepení, modelování a pod.)
–       hraní divadélka(s loutkami, s maňásky)
–       různé zábavné hry(klidně i takové, které si vymysleli sami)
Využití služeb dětského animátora nebudete určitě litovat a konec konců, to uznají i děti, které si díky pestrému programu den dokonale užijí. A o to přece jde, aby se děti cítili dobře a měli na co vzpomínat.