Trápí vás už delší dobu vaše stará kuchyňská linka? Ráda vaříte, ale nedostává se vám dostatek prostoru pro vše potřebné. Nemáte už kam odkládat nádobí a potřebné suroviny. Stále se tak musíte někam otáčet a ohýbat a něco hledat. Nemůžete se plně soustředit na přípravu pokrmů. Nemáte z toho vůbec žádnou radost.
Řešení je velmi prosté, situace si vyžaduje rekonstrukci stávajícího prostoru. Ale pozor, pořádně si vše rozmyslete. Co vám nyní chybí? Co naopak přebývá? Uvítáte skřínky navíc? Nebo dáte přednost otevřeným policím? Pomůže vám ostrůvek? Potřebujete vestavěné spotřebiče? Není problém.

Nechte si zrealizovat vaše sny

Kuchyně Dušek zrealizují vaše přání do posledního detailu. Specialista v oblasti kuchyní na zakázku, protože vybavení dělané na míru je přesně to, co nyní potřebujete. Žádné sektorové vybavení, které je sice cenově velmi výhodné, ale váš problém nevyřeší. Vaše prostory si žádají vybavení, které přesně padne.
Problém nejsou ani atypické prostory, vše má svá řešení. Vy si jen musíte rozmyslet, co přesně potřebujete, aby vaše vaření probíhalo opět s radostí.

Nic není nemožné

Co se barev týká, máte mnoho možností, klasické i výraznější barvy nebo jejich kombinace. Matné či lesklé provedení povrchu dvířek. Překrásné, ale kvalitní pracovní desky.
Kvalitní úchytky i kování, moderní systémy zavírání a otvírání dveří i šuplíků. Vestavěné spotřebiče za příznivé ceny.
Zkrátka vše, co vám ulehčí a zpříjemní práci v prostoru určenému k vaření. Pobývat v příjemném a funkčním prostředí je totiž půl úspěchu toho, na čem právě pracujete a platí to i o přípravě pokrmů.

Zkuste to také s kuchyněmi Dušek a přidejte se k mnoha spokojeným zákazníkům, kteří už vědí, že výroba na zakázku je nejefektivnější řešení. Funkčnost, kvalita i bezvadný vzhled jsou pro nás na prvním místě.