Snad každá žena má ráda, když má na sobě něco hezkého, co jí dodá styl, co se jí líbí a co nenajdete na každé druhé ženě, kterou na ulici potkáte. Originální stříbrné šperky Adelcomack jsou skvělým doplňkem, který potěší jako dárek k jakékoliv příležitosti. Nejde o obyčejné sériově vyráběné kusy, ale o autorská díla, jejichž autorka vystudovala design šperků a jejich výroba je její celoživotní vášní. Pokud tedy vybíráte dárek pro nějakou ženu ze svého okolí nebo i pro sebe, zcela určitě výběrem z této kolekce nešlápnete vedle. Naopak, potěšíte sebe či někoho dalšího, a podpoříte umělkyni se drahými kovy.

safírový prsten

Šperky lidé nosili a milovali již tisíce let před naším letopočtem. Vždy symbolizovaly společenské postavení, příslušnost k nějaké skupině lidí, vkus a v neposlední řadě i touhu se odlišit, protože dřív jste nenarazili na dva totožné kusy. Dnes se k jejich výrobě většinou používá sériová výroba, která originalitě příliš nepřeje. Proto je žádoucí podporovat drobnější výrobce, kteří tvoří vlastníma rukama jedinečné kousky, které nenajdete na každém druhém člověku. Vystupte z řady a upoutejte pozornost stylovým doplňkem, nebo darujte něco neotřelého, co nikdo jiný nemá. uvidíte, že s takovým dárkem zabodujete u jakékoliv ženy.

žena s náhrdelníkem

Výroba není jednoduchá, vše je jedinečná ruční práce, které předchází konzultace se zákazníkem. Ten sám nejlépe ví, co by chtěl a co si představuje. Pokud se stane, že si není jistý, společnými silami vymyslíme to nejlepší. Šperk je doplněk, který by měl svým způsobem reprezentovat svého nositele, a proto je vždy vhodnější investovat do individuální zakázky. Najdete zde dárky nejen pro ženy, ale i pro muže, vyrobit se dá cokoliv za použití jakéhokoliv drahého kovu. Výjimkou není ani použití drahých kamenů, které podtrhnou jedinečnost a naprostou exkluzivitu každého kusu.