Seriál o Mašince Tomášovi se stal velmi oblíbeným v mnoha zemích. A není tomu jinak ani u nás. Děti rádi sledují Mašinku Tomáše a jeho kamarády, kteří spolu zažívají různá poučná dobrodružství na ostrově Sodor. V nových dílech se hrdinové vydávají po světě a setkávají se tak s novými kamarády se kterými také zažívají nová dobrodružství.

hrdinové ze seriálu

Děti milují mašinky, koleje a hraní si s nimi. Díky tomuto seriálu si s usměvavými mašinkami vyhrají o to více. Máte možnost jim koupit jejich hlavní hrdiny, jako Lokomotivu Tomáše a ostatní mašinky vyrobené ze dřeva. Můžete k tomu pořídit i dřevěnou sadu kolejí a děti si tak mohou postavit vlastní dráhu podle svých představ. Děti si tak cvičí fantazii, logické myšlení a kreativitu.

Díky těmto výjimečným hračkám mohou prožívat nová dobrodružství se svými hrdiny přímo u nich v pokojíčku. Mohou si odehrát příběh, který zrovna viděli v seriálu nebo si vymyslet zcela nový příběh. Do hry se může zapojit celá rodina.

Mašinky a děti

Děti ale jistě potěší nejen napodobeniny jejich hrdinů, koleje a doplňky k vláčko dráze, ale také spousty dalších předmětů s motivem Lokomotivy Tomáše. Můžete tak pro děti sehnat povlečení, polštáře, deky, puzzle, psací potřeby, plavky, ale i tenisky a batoh s motivem jejich oblíbených hrdinů. Tímto dárkem potěšíte nejednoho fanouška Mašinky Tomáše a celého seriálu.

Můžete věrnému fanouškovi pořídit i vzdělávací hračky s motivem mašinek ze seriálu. Například knížky s příběhy, úkoly, omalovánkami a učením čísel, písmen či barev. Děti se tak mohou učit společně s jejich kamarády a o to víc je to bude bavit a déle u toho vydrží.

Seriál se těší velké oblibě už desítky let a děti zřejmě příběh neomrzí ani v následujících letech. Proto se nemusíte bát dětem pořídit domů jejich oblíbené hrdiny, protože si s nimi vyhrají určitě i jejich mladší či starší sourozenci možná i několik let.