Žijeme ve 21. století, doba každým dnem posouvá mílovými kroku kupředu a Vy máte ve vaší sportovní provozovně knihu hostů, kam píšete rezervace? Jak u Vás funguje přihlášení se na sportovní lekce? Máte v tom svůj systém nebo občas něco někde „vypadne“? Jak poznáte, kolik lidí už je na lekci přihlášeno? Nebo si už delší dobu říkáte, že je čas na pořádnou změnu? My, Fitness rezervace Vám nabízíme zajímavé, cenově dostupné, a hlavně moderní řešení těchto vašich starostí. Je tím náš rezervační systém, který Vám bez problému připravíme, podle Vaší webové stránky nebo si na Váš rezervační systém přidáte odkaz na Váš web, ale budete ho mít u nás.

Vše si jednoduše nastavíte a pak už jen používáte.

Naše rezervační systémy jsou dokonalou možností, jak mít celý chod vašeho sportovního zařízení pod pečlivým dohledem. Náš rezervační systém je nově připraven i na případné protiepidemické restrikce, pokud si totiž Vy nebo Váš trenér nastavíte v kalendáři lekci, můžete k ní přidat i video, kde bude po celý čas lekce dostupné pro všechny přihlášené účastníky vybraného termínu. Nebo můžete všem Vašim registrovaným klientům poskytnout videa, která určitě ocení, či zvolit možnost placeného členství a určitá videa tedy uvidí pouze ti, kteří mají aktivní členství.

I takto může již brzy vypadat Váš rezervační systém.

Vy, jako majitel určitě oceníte funkci Sklad nebo Cenové hladiny, právě pomocí této funkce nastavíte, jak se má upravit cena právě Vámi vybraným kategoriím, takže třeba studenti a důchodci vždy se slevou. A v případě, že se na lekci přihlásí méně lidí, než je nutno, náš systém všem účastníkům pošle SMS zprávu nebo email, kde je upozorní, že se lekce nekoná. A v případě, že potřebujete všem zaslat Newsletter, náš systém ho všem pošle. Jednoduchost a krása rezervačního systému spočívá i v tom, že Vás upozorní na narozeniny klienta, takže ho můžete překvapit třeba voucherem se slevou. I tvorbu voucherů náš rezervační systém zvládne a to není z daleka všechno…