Ke spoustě oslavám patří dobrá zábava a popíjení nějakého toho alkoholu, ovšem potom už nemůžeme řídit, takže se hodí služba odvoz vozu.

Odvoz z oslavy až domů

Zábava a alkohol

Každá z nás si chce občas užívat života s kamarády, a proto se přátelé schází na různých oslavách. Jestliže se oslava nachází někde dále od našeho bydliště, tak se mnohdy vyplatí jet na určité místo vlastním autem, kdy se nemusíme spoléhat na veřejnou dopravu a můžeme kdykoliv vyrazit. Na samotné oslavě či akci se budeme chtít samozřejmě také dobře bavit, protože to k tomu rozhodně patří.

alkoholické nápoje

V této dobré náladě se často nevyhneme alkoholu, protože ten člověka uvolní a také umí hezky zesílit naše emoce, a proto je to velmi oblíbená tekutina, díky které skutečně se všichni odváží a celou akci si náramně užijí. Ovšem potom přichází problém, že máme v krvi alkohol a náš vůz nemůžeme řídit. Klasické možností jako vzít si taxi nejsou moc výhodné, protože bychom se pro vůz museli zase vracet. To je zbytečně časově i finančně náročné, takže je mnohem lepší využít služby odvoz vozu, protože zde mysliteli na všechno, abyste i s Vaším autem dojeli na potřebné místo.

Odvoz vozu

Celá tato služba je vymyšlená tak, že Váš vůz bude řídit zaměstnanec společnosti, kdy pojedete na potřebné místo ve svém vlastním autě. Celý proces probíhá tak, že nejprve zavoláte na linku a sdělíte jim potřebné informace. Následně Vám přijde SMS zpráva, kde jsou uvedeny informace o tom, kdo pro Vás přijede. Ve služebním voze jedou dva řidiči, kdy jeden bude řídit Váš vůz a druhý pojede za ním. Jakmile v konvoji dorazíte domů, tak podle tachometru Vašeho auta zaplatíte příslušnou částku.

interiér auta

Takže můžete být i s Vaším autem hezky doma a dále se o nic nestará. Samozřejmě službu můžete využít i když se na řízení necítíte a podobně. Společnost má na svém webu také novinky Convoy, kde se dozvíte nové události a také zajímavé informace. Třeba když je nějaké období svátků, tak zde máte aktuální informace o provozní době. Nesmíme chybět ani přání k Novému roku, aby zákazníci věděli, že na ně společnost myslí.