Co se stane, když při jízdě v automobilu prudce zabrzdíte? Pravděpodobně vám spadne na zem všechno, co nemáte připevněné. A váš mobilní telefon položený na palubní desce nebude žádnou výjimkou. Budete ho muset posléze lovit někde pod sedadly, a případně řešit škrábance na displeji či jiná poškození.

iphone

Ovšem celé je to úplně zbytečné. Nic takového by se vám vůbec nemuselo stát, pokud byste svůj telefon měli umístěný v držáku na mobil na palubní desce . Takový držák totiž stojí pár stokorun, ale ve výsledku je to velký pomocník, kterého se rozhodně vyplatí mít v autě po ruce.
Celé to funguje tak, že držák snadno a rychle zastrčíte do mřížky větrání v palubní desce a mobil na něj můžete posléze umístit, jakkoli se vám zlíbí, neboť tento držák je magnetický. A to vám samozřejmě přináší hned několik skvělých výhod najednou.

Ta první, již výše zmíněná, je ta, že váš telefon bude za všech okolností pevně držet na svém místě v držáku a žádná dynamická jízda ani prudké brzdění s ním nezamávají, a to doslova. Zbavíte se tak starostí s pátráním, kde zrovna přístroj leží, a zda se mu při pádu něco nestalo.

aplikace v telefonu

Za druhé budete mít obě dvě své ruce za všech okolností tam, kde by při řízení vozidla měly být, tedy na volantu či na řadící páce, a rozhodně ne na telefonu. Řízení s telefonem v ruce výrazně přispívá k nehodovosti a mnoho lidí již připravilo o život. Vyhněte se tedy tomu, abyste mezi viníky takové nehody byli i vy.
Když máte mobil na svém místě na palubní desce, kde na něj dobře vidíte, můžete snadno jedním rychlým a dobře mířeným pohybem přijímat veškeré hovory, ale také sledovat navigaci, nic podstatného už vám tedy neunikne.
A co si budeme povídat, když do magnetického držáku můžete svůj mobil vložit jakýmkoli způsobem, aniž byste se na to museli příliš soustředit, tak je to také výhra.