Při stěhování máme spousty starostí, a mezi ně rozhodně nepatří jen balení věcí do krabic a pytlů. Často stěhujeme i nábytek, který je ovšem ve většině případů potřeba rozebrat, zabalit a na novém místě znovu sestavit. Máte doma ale hodně nábytku nebo takové kusy, které si úplně netroufáte rozebírat, abyste nábytek nějak nepoškodili? Proč byste se měli s něčím takovým prát sami, když můžete využít služeb naší firmy odnesto.cz! Postaráme se jak o montáž nábytku Praha, tak o rozebírání a vy nebudete mít vůbec žádné starosti. Pokud budete chtít, rovnou vše rozmontované zabalíme a finálně připravíme ke stěhování. Nemusíte mít obavy, naše služby poskytujeme za velmi příznivé ceny, a to včetně stěhování, které je také levné.

Smontujeme i rozmontujeme

A co když nejde přímo o stěhování, ale chcete jen obměnit svůj interiér? I v takovém případě k vám rádi přijedeme a pomůžeme vám! Je mnoho lidí, kteří si koupí větší množství nábytku, například po rekonstrukci, a potřebují ho dovézt a rovnou smontovat. Většina obchodů s nábytkem nabídne odvoz, popřípadě odnos nábytku, ale ne všechny nabízejí montáže – a je jasné, že každý doma nemá potřebné nářadí nebo parťáka, se kterým by všechno postavil a umístil. Nemusíte mít obavy nám práci svěřit ani v případě, že jste si vybrali nějaký hodně objemný kus, velkou skříň nebo nějakou sestavu do ložnice či dětského pokojíčku.

Sbalíme k přestěhování

Stejně tak vám budeme k dispozici, pokud budete vybavovat kancelářské prostory, nebo rovnou celou firmu – v takovém případě se hodí každé ruce a je zcela pochopitelné, že byste volili naši službu i z časových důvodů, protože my dokážeme složit či přestěhovat veškeré vybavení ve velmi krátkém časovém úseku. Spolehněte se na nás a určitě nebudete litovat, a to co se týče kvality odvedené práce, tak i její ceny! Jsme schopni vyřídit i takové zakázky, kde je třeba naše pomoc velmi rychle – nebojte se nám zavolat, vše společně vyřešíme.