Má váš mobilní miláček stále ještě původní kabátek, do kterého jste ho oblékli při jeho koupi? Pak, pokud to již trvá nějaký ten pátek, měli byste ho vyšperkovat novým nápaditějším převlekem! Z úžasného krytu Xiaomi Redmi note 7 si můžete vybírat co srdce ráčí. A že třeba moje srdce ráčilo hodně a fakt jsem si nedokázala zprvu vybrat, protože nabídka je skutečně pestrá. A naprosto jiná, než bývala před lety, kdy jsem svého chytráčka Xiaomi Redmi note 7 oděla do obyčejného černého futrálu, protože jiný na prodejně prostě neměli. Ale vědoma si mé přirozené nešikovnosti a neopatrnosti, volila jsem alespoň tento rubáš, i když se mi vůbec ale vůbec nelíbil.

telefonování mobil

Jenže nastala doba změn a řekla jsem si, že spolu s mým kámošem spolu pěkně ulítneme a vrhli jsme se na webový portál nabízející úplně boží převleky, respektive obaly a pouzdra právě na tento typ. A věřte, že jsem byla na vrcholu blaha, když jsem se probírala takovými skvosty, kterým je sladké světlé r ů ž o v é p o u z d r o !!! Když jsem si představila to černé nenápadné a upatlané, se kterým jsem bojovala pár let a nyní mám možnost Xiaomáčka obléct do růůžové, prostě senzační věc!

nový mobil

Jenže ono to neskončilo jen u růžové – jsou nabízeny i parádní vzory a myslím, že si vybere každý. Chcete střídmou eleganci? Máte ji mít v jednotné různé barvě! Jste romanticky založená stejně jako já? Pak volte z pastelových barev s něžnými motivy motýlků a květinovými vzory, sovičkami či se na vašem pouzdru může uvelebit roztomilá malá Panda. Anebo máte rádi tajemno a tajůplno? I vzory záhadných mandal všech dostupných barev jsou vám k dispozici. Pro pány tvorstva tu číhá na pouzdru král zvířat lev či levhart – pánové, dáváte tím dámě najevo, že jste rváč a rádi se o svou vyvolenou postaráte. A po takových kavalírech je právě sháňka!!