Pro sportovní aktivitu potřebujeme vhodné oblečení, aby se nám skutečně dobře cvičilo. Pro mnoho aktivit je to naprostý základ a v oblečení je velký rozdíl.

Oblečení na cvičení

Záleží na velikosti i materiálu

Každá sportovní aktivita si vyžaduje jisté vybavení, ale u většiny je naprostým základem správné oblečení, protože v tom se budeme pohybovat po celou dobu cvičení. Záleží určitě na druhu aktivity a Vašich požadavcích, takže u nákupu je nutné myslet na všechny své požadavky. Rozdíl je také v tom, jestli se věnujete sportu jako koníčku či se mu chcete věnovat opravdu profesionálně na špičkové úrovni. Je totiž znát jaké kvality máte vybavení, a proto je na místě si připlatit i u oblečení.

přitahování k nohám

Každý kus Vám musí skvěle padnout, což nejlépe uvidíte při vyzkoušení, kdy nesmí být úplně nalepené na těle, ale zase nevyhovuje velká volnost, takže je to o tom najít si zlatý střed. Druhým bodem je použitý materiál, protože ten má obrovský vliv na funkčnost daného produktu. Pohodlný je určitě přírodní materiálu, což může být bavlna. Termoprádlo je funkční materiál, díky kterému Vám bude příjemně teplo a zároveň skvěle saje pot.

Termoprádlo

Prádlo z tohoto materiálu je opravdu velmi oblíbené, protože se Vám v něm bude při správné kombinaci dalšího oblečení velmi dobře sportovat za každé situace. Funkční prádlo craft rozdělujeme do tří kategorií, aby vyhovovalo opravdu každému. Jako první tu máme proto variantu Cool, jenž je zaměřena na vnitřních prostory. Takže když chodíte cvičit třeba fitness, nebo hrát halové sporty, tak je tento druh nejvhodnější, protože se hodí do teplejšího prostředí, kdy ho využijete i v letním počasí.

běh venku

Když už bude venku škaredě, ale vy si chcete stále užívat intenzivního pohybu, tak je tu druh Active, se kterým můžete vyběhnout do přírody nebo jet se projet na kole. Jestliže jste na spíše rekreační aktivity, tak zase potěší Warm&Wool, což oceníte při velmi nízkých teplotách. Taková možnost je dobrá i na zimní radovánky na horách, kde je plno sněhu. Takové termoprádlo je skvělá první vrstva kompletního oblečení, přičemž správný základ je nutný.