Také máte rádi, když je vše přehledné a uspořádané? Hledáte na stránkách nejprve vždy tyto údaje, protože jedině pak si můžete být jistí, že se nejedná o nějakou podvodnou firmu, ale že se skutečně jedná o společnost, která je založená, fungující a opravdu má někde své vlastní zázemí, pracoviště nebo sklady? V tom případě se můžete kdykoliv podívat na příslušné informace na jakýchkoliv stránkách.

Modrý telefon s tlačítky a za ním je žlutý seznam

  • V některých případech můžeme hledat různé informace o společnosti, u které si chceme něco objednat nebo koupit. Jestliže hledáte podobné údaje, budete se jistě poohlížet po nějakých kontaktech.
  • Kontakty Techneco jsou přehledně uspořádané pro lepší a snadnější orientaci. Naleznete zde příslušné informace, o které se zajímáte.

Přesvědčivé údaje

Tyto informace zahrnují přesný název distributora, společnosti či provozovatele. Dále mohou údaje obsahovat různé adresy, například pracovišť, skladů nebo centrálních fakturačních adres. Často zde najdete také čísla pro telefonní spojení, abyste měli jistotu, že se máte na koho obrátit.
Najdete zde provozní dobu i orientační mapu. Důležitá je provozní doba, protože jinak může mít firma již zavřeno, nebo i číslo účtu. Další nedílnou součástí těchto údajů je často i mapa, která vám ukáže, kde společnost nebo firma sídlí. Mapy jsou v dnešní době hodně propracované, takže můžete jet postupně po hlavních silnicích, ale i menších ulicích a uličkách, a zavede vás to opravdu až k místu určení.

Pevná linka s tlačítky

Zapomínat bychom neměli ani na IČ a DIČ. Tyto informace se běžně zveřejňují a nejedná se o žádné soukromé informace, protože si je může každý, i běžný občan, podle názvu firmy samostatně a libovolně vyhledat.
Najít zde můžeme i emailovou adresu, která je v posledních letech nedílnou součástí běžného světa, protože již běžně nevolíme komunikaci po telefonu, ale často právě pomocí emailu. Mnohým lidem to nezabírá tolik času, jako telefonní hovor a je to přijatelné, takže se dá cokoliv řešit pomocí psané formy elektronicky a v podstatě online.