Jsou lidé, kteří řeší, jak by měli chodit oblékaní doma. Myslíte si, že je to i doma o tom, aby člověk chodil namalovaný, pěkně učesaný a slušně oblečený? Rozhodně ne. Doma si člověk může dovolit vypadat přirozeně. Klidně můžete doma chodit rozcuchaní a v teplácích, protože o tom to je. Je jasné, že pokud jde člověk do společnosti, měl by vypadat co možná nejlépe, ale pokud je člověk doma, rozhodně nebude ničemu vadit, pokud bude chodit v teplácích a bude rozcuchaný. Zejména ženy jsou nejspokojenější, pokud mohou chodit v teplácích a mikině.

muž se ženou

Muži příliš neřeší ani to, jak chodí oblékaní do práce a ani to, jak chodí oblékaní doma. Těm je to víceméně úplně jedno, ale jestli je někdo, komu to jedno není, jsou to ženy. Právě ženy by nepřežily, pokud by šly například do města v teplácích a volné mikině, ve které fungují doma.

Pokud je něco, z čeho může být žena trochu nejistá, pak je to to, jak by se měla oblékat doma, když s ní začal žít její partner. Ze začátku může být nesvá, pokud by měla chodit oblékaná tak, jak chodila, když s ní ještě partner nebydlel, ale uvidíte, že časem to bude natolik uvolněné, že i kdyby žena chodila jen ve spodním práce, bude to muži úplně jedno.

červené tepláky

Jestliže bude žena ze začátku nesvá, může místo tepláků zvolit leginy a případně mikinu, která nebude tak volná, na kterou je žena zvyklá. Časem uvidíte, že dojdete do bodu, kdy si na sebe opět vezmete volné tepláky a klidně i mikinu o dvě velikosti větší tak, jako jste byla zvyklá dříve. Rozhodně nejde o to, aby člověk doma chodil v riflích a těch nejvíce pěkných tričkách, které má. Doma má člověk možnost chodit v oblečení, ve kterém se bude cítit pohodlně a hlavně daného člověka nebude nikde nic tlačit. Jestliže i doma chodíte oblékaní slušně, zkuste pro jednou vyzkoušet pohodlné oblečení, protože zjistíte, že něco takového je i pro vás daleko lepší.